Dvoupokojový byt

05
č. bytu
2. NP
patro
2+KK
dispozice
55,3 m2
plocha
m2
příslušenství
J
orientace

Příslušenství v ceně bytu
Sklepní kóje Sklepní kóje

prodáno
Mám zájem
01 Předsíň
4,1 m2
02 Koupelna
5 m2
03 Kuchyně + obývací pokoj
24,8 m2
04 Ložnice
21,4 m2
K této bytové jednotce je možné koupit parkovací stání za 320 000 Kč.
Zobrazit nabídku
Stáhnout bytovou kartu v PDF Stáhnout PENB v PDF

Máte zájem o tento byt?

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme.

Standardy bytu

Naším cílem bylo spojit moderní design s nadstandardní kvalitou použitých materiálů. Fasáda domu je v oblíbené světle šedé barvě v kombinaci s velkoformátovými okny. Okolí domu pak zdobí architektem navržené zahrady s nočním osvětlením a kompletním oplocením objektu. Jedná se o zcela uzavřenou rezidenci v zabydlené části Liberce. Do areálu se dostanete přes automatickou závoru od firmy Metalo. Dále je pak možnost vjezdu do suterénu se sklepními kójemi a garážovým stáním.

Přízemní byty mají ve vlastnictví svou soukromou zahradu s terasou,  okrasnými keři, kůrou a nově založeným trávníkem.

Projdete-li se interiérem, zaujmou Vás o 20 cm vyšší dveře, než bývá obvyklé (210 cm), designové kliky a kompletně zařízený interiér včetně designových svítidel ve všech místnostech. Studio Havelka využilo kuchyňské prostory na maximum a vytvořilo tak prostorné, matně bílé kuchyně s vestavěnými spotřebiči Siemens. Ze stejného materiálu se nacházejí v předsíni vestavěné šatní skříně. Ve všech bytových jednotkách jsou v koupelně sprchové kouty, závěsné wc, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, žebříkové topení, přívody na pračku a sušičku.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Ve společných prostorách i okolí domu je kamerový systém s úložištěm záznamů.

Mysleli jsme i na úložné prostory, proto se v přízemí domu nachází komfortní sklepní kóje na uskladnění jízdních kol, lyží a dalšího vybavení + společná prostorná kočárkárna.

 

standard-1
standard-9
standard-10
standard-3
standard-2
standard-6
standard-7
standard-4
standard-8
standard-5

Koupě nemovitostí krok za krokem

Kontaktujte makléře
Kontaktujte makléře
Rezervujte si vysněnou nemovitost
Rezervujte si vysněnou nemovitost
Podepíšeme kupní smlouvu a úschovu financí
Podepíšeme kupní smlouvu a úschovu financí
Převedeno! Nemovitost je oficiálně vaše
Převedeno! Nemovitost je oficiálně vaše
Předáváme klíče
Předáváme klíče

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

novostavba elegantního bytového domu nabízející rezidenční bydlení je dokončena, dotažena vč. svého okolí do detailu, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu
důraz na úsporný/ ekonomický provoz
projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, parkování v garáži ev. venku na vlastním pozemku, odborně založenou zahradu atd. Na kupujícího tedy již nečekají žádné další skryté vícenáklady
projekt lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovaným architektem
moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení
vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení
nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elegantní plně vybavené kuchyně, vestavěné skříně, elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, kamerový systém se záznamem atd.
ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi. Výborná investiční příležitost s předpokladem růstu hodnoty nemovitosti a zajímavého příjmu z nájmu.
generali

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika.jpg
danlux-2.jpg
partner-kuchyne-havelka