Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

novostavba elegantního bytového domu nabízející rezidenční bydlení je dokončena, dotažena vč. svého okolí do detailu, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu
důraz na úsporný/ ekonomický provoz
projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, parkování v garáži ev. venku na vlastním pozemku, odborně založenou zahradu atd. Na kupujícího tedy již nečekají žádné další skryté vícenáklady
projekt lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovaným architektem
moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení
vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení
nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elegantní plně vybavené kuchyně, vestavěné skříně, elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, kamerový systém se záznamem atd.
ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi. Výborná investiční příležitost s předpokladem růstu hodnoty nemovitosti a zajímavého příjmu z nájmu.

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika.jpg
danlux-2.jpg
partner-kuchyne-havelka