Standardy

Našim cílem vždy bylo a je spojení moderní architektury s kvalitou a designem použitých materiálů a jejich zpracováním. Fasáda domu je navržena v oblíbené světle šedé barvě v kombinaci s velkoformátovými okny vybavenými 3-skly. Celý dům, který je designově nasvícen LED svítidly je usazen do architektem navržené zahrady s nočním osvětlením. Jedná se o zcela uzavřenou rezidenci v zabydlené části Liberce ve čtvrti Františkov. Do areálu vjedete přes automatickou závoru a dále pak můžete pokračovat do podzemní garáže, kde se nachází některá parkovací stání a dále prostorné kóje s úložnými prostory.

Přízemní byty mají ve vlastnictví svou soukromou zahradu s terasou,  okrasnými keři, kůrou a nově založeným trávníkem.

Už vstup do bytů zaujme moderními designovými vstupními dveřmi s imitací betonu a dále je atmosféra těchto velmi příjemných ,světlých a prostorných interiérů dotvořena osazením nadstandardně vysokých dveří o výšce 210 cm. Všechny byty jsou již vybaveny kvalitními plně vybavenými kuchyňskými linkami a vestavěnými skříněmi od renomovaného výrobce kuchyňské studio Havelka. Součástí bytů je taktéž kompletní designové osvětlení od známé firmy Danlux. V koupelnách jsou sprchové kouty, závěsné WC, umyvadlo vč. nábytku s úložnými prostory, kompletní příprava pro pračku a sušičku v provedení 45 cm.

O bezpečnost v domě a jeho okolí se bát nemusíte. Každý byt je vybaven vlastním zabezpečovacím zařízením od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Společné prostory a okolí domu je osazeno kamerovým systémem se záznamem.

Jsme si vědomi potřeby dostatku úložných prostor, a proto je suterén domu vybaven kójemi pro každý z bytů a dále komfortním zabezpečeným společným prostorem pro uskladnění jízdních kol, kočárků apod.

Díky dlouholeté spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme také pro klienty připravili exkluzivní nabídku pojištění, která zahrnuje slevu až 50% na pojištění bytové jednotky a až 40% na pojištění domácnosti.

O bezproblémový chod domu a údržbu okolí se stará prověřená správa nemovitosti firma Relia.

standard-1
standard-2
standard-3
standard-4
standard-5
standard-6
standard-7
standard-8
standard-9
standard-10

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika.jpg
danlux-2.jpg
partner-kuchyne-havelka