Postup při koupi

Žádné dlouhé čekání na vysněné bydlení. Byty jsou již zkolaudované, stačí si vybrat.

Zaujal vás projekt? Kontaktujte prodejce Jana Kreibicha

Zaujal vás projekt? Kontaktujte prodejce Jana Kreibicha

Líbí se vám některý z bytů v rezidenci Jáchymovská? Neváhejte kontaktovat makléře, se kterým se domluvíte na termínu osobní prohlídky. Rád vás celým projektem provede a odpoví na dotazy.

Rezervujte si vysněnou nemovitost

Rezervujte si vysněnou nemovitost

Jestliže se vám některý z bytů líbí, připravíme rezervační smlouvu. Po jejím podpisu máte k dispozici 5 pracovních dnů na uhrazení rezervační zálohy ve výši 350.000 Kč.

*Rezervační záloha je součástí kupní ceny nemovitosti.

Podpis smluv v advokátní kanceláři

Podpis smluv v advokátní kanceláři

Poskytneme vám dostatek času na shromáždění financí, ať už pomocí hypotečního úvěru nebo z vlastních zdrojů. Následně podepíšeme kupní smlouvu a smlouvu o advokátní úschově. Jakmile uhradíte kompletní kupní cenu, vložíme návrh na vklad do katastru nemovitostí a budeme čekat na přepis.

*Do 14 dnů od podpisu je třeba uhradit plnou kupní ceny do advokátní úschovy.

*Budete řešit nákup nového bytu prodejem jiné nemovitosti? I tomu jsme otevřeni. Domluvte se s naším makléřem, poskytneme vám dostatek časového prostoru na realizaci.

Zaplaceno! Nemovitost je oficiálně vaše

Zaplaceno! Nemovitost je oficiálně vaše

Jakmile bude na katastru přepsáno na vaše jméno, stáváte se novým majitelem bytu v rezidenci Jáchymovská. Přepis na katastru trvá 20 + 9 dnů.

Kdo vyřídí vklad do katastru?
Současně se smlouvou o převodu nemovitosti připravíme všechny potřebné podklady k zápisu vlastnického práva, které následně dodáme na příslušný katastrální úřad.

Předáváme klíče

Předáváme klíče

Po domluvě následuje podpis předávacího protokolu, předání klíčů a složky dokumentace obsahující zejména záruční listy a uživatelské návody k instalovaným zařízením. Při převzetí klíčů zapíšeme stavy měřidel energií a vody. Na základě vašeho souhlasu zajistíme přehlášení médií. Nemusíte se tedy o nic starat.

Můžete se začít stěhovat.

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika.jpg
danlux-2.jpg
partner-kuchyne-havelka