Moderní rezidence v zabydlené lokalitě

Rezidence Jáchymovská se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra města. MHD, supermarket, základní a střední škola, školka, sportovní hřiště, pošta, to vše jen pár minut od uzavřené rezidence.

Nabízíme pouze 9 bytových jednotek v moderním bytovém domě s okrasnou zahradou, zajištěným parkováním a nadstandardními materiály.

Moderní rezidence v zabydlené lokalitě

Kvalitní, příjemné bydlení a současně dobrá investiční příležitost

Všechny byty jsou koncipovány s dispozicí 2+KK, takže reagují na dnešní turbulentní dobu. Lze je pořídit jako vlastní bydlení nebo jako výhodný investiční byt, který lze velmi dobře bez dalších starostí a investic pronajmout. Součástí naší nabídky je samozřejmě i tento servis.

Poslední doba a i předcházející krize v Evropě nám potvrzují, že investice vložená do nemovitosti zůstává stabilní. Problémem jsou a vždy budou starší byty a domy, kde dojde k určitému poklesu hodnoty, ale jiná situace je v případě novostaveb. Zde jsou případné výkyvy pouze v řádech jednotek procent.

Je třeba si uvědomit důležitou skutečnost a to, že s ohledem na vysokou cenu energií a na ně navazující neustále rostoucí ceny stavebních materiálů a stavebních prací už nikdy nebude možné realizovat stavbu levněji. Jinými slovy lze říct, že ceny novostaveb se sice bude v průběhu tohoto roku stabilizovat, ale s přibývající dobou však už budou dále jen pomaleji nebo rychleji růst.

Kvalitní, příjemné bydlení a současně dobrá investiční příležitost

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Jáchymovská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika.jpg
danlux-2.jpg
partner-kuchyne-havelka